Kullanıcı Sözleşmesi

1. Taraflar

Bu Kullanıcı Sözleşmesi ("Sözleşme"), Eduskop.net ("Web Sitesi") ve Web Sitesi'ni kullanarak ve/veya ziyaret ederek ("Kullanıcı") arasında akdedilmiştir.

2. Sözleşmenin Kabulü

Kullanıcı, Web Sitesi'ni ziyaret ederek veya kullanarak bu Sözleşme'nin tüm koşullarını kabul etmektedir. Eğer Kullanıcı bu koşulları kabul etmiyorsa, Web Sitesi'ni kullanmamalıdır.

3. Hizmetler

Web Sitesi, Kullanıcı'ya çeşitli hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler ve bu hizmetlere ilişkin şartlar ve koşullar Web Sitesi'nde ayrıca belirtilmiştir.

4. Değişiklikler

Eduskop.net, kendi takdirine bağlı olarak, bu Sözleşme'yi herhangi bir zamanda güncelleyebilir. Güncellenmiş Sözleşme, Web Sitesi'nde yayımlandığında geçerli olacaktır ve Kullanıcı'nın Web Sitesi'ni kullanmaya devam etmesi, bu değişiklikleri kabul ettiği anlamına gelmektedir.

5. Sorumlulukların Reddi

Web Sitesi "olduğu gibi" sunulmaktadır ve Eduskop.net, Web Sitesi'nin kullanımından doğacak hiçbir zarar veya kayıp için sorumlu tutulamaz.

6. Fikri Mülkiyet Hakları

Web Sitesi ve içeriği, Eduskop.net'nun mülkiyetindedir ve telif hakları, ticari markalar ve diğer fikri mülkiyet hakları, ilgili kanunlar tarafından korunmaktadır.

7. İletişim

Herhangi bir sorunuz veya görüşünüz varsa, lütfen iletisim@eduskop.net adresinden bizimle iletişime geçiniz.